Hakkımızda

Baltalı Hukuk Bürosu

Baltalı Hukuk Bürosu; bireysel ve kurumsal müşterilere danışmanlık hizmeti verebilmek için 2002 yılında İstanbul’da hizmete girdi.

Faaliyet alanı olarak; ülkemizdeki yabancıların veya ülkemizde kısa veya uzun süreli olarak kalmak isteyen yabancıların; vize işlemleri ve çalışma izinlerinden tutun da hukuki işlemlerine kadar her konuda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Müşteri odaklı yönetim ve yaklaşım anlayışıyla hareket eden Baltalı Hukuk Bürosu; kısa bir zaman içerisinde sektörün aranan, tavsiye edilen, tercih edilen firması haline gelmiştir.

Firmamız, yaklaşık 16 yıllık hizmet süresi içerisinde kurumsal olarak 1300, bireysel olarak da 2000’i aşkın müşteriye hizmet sunmanın ve 8000 kişiye oturma izni almış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

İçinde bulunduğumuz toplumla, müşterilerimizle kısa bir zaman içerisinde bütünleşen Firmamız; danışmanlık sektöründe lokomotif görevi gören, oluşturduğu güven ortamıyla günden güne büyüyen, gelişen ve alternatiflerine göre yurt içinde ve yurt dışında marka değeri sürekli artan bir firma haline gelmiştir.

Yukarıda belirtilen başarıların ardında şüphe yok ki başarının olmazsa olmaz şartları olan; inanç, bilgi, gayret, disiplin ve istikrara verdiğimiz önem yatmaktadır.

Her biri alanında etkin, yetkin ve sektörde uzun yıllar çalışmış olmanın verdiği deneyime, profesyonelliğe sahip olan Baltalı Hukuk Bürosu çalışanları; müşterilerimizin hangi konuda danışmanlığa ihtiyaçları olduğunu belirledikten sonra kurumsal iş bölümümüz doğrultusunda en hızlı, en kaliteli hizmeti müşterilerimize sunmanın onurunu yaşamaktadır.

Baltalı Hukuk Bürosu olarak mevcut başarılarımızı asla yeterli görmüyoruz. Sektörümüze özgü çağın gerektirdiği donanımları elde etmek için var gücümüzle çalışarak; kalite olarak, profesyonellik olarak, performans olarak ne kadar gelişme kat edersek edelim; aksayan yönlerimiz varsa en kısa sürede gidererek, daha da iyi olmanın arayışı içerisinde oluruz.

Baltalı Hukuk Bürosu olarak; danışmanlık hizmeti verdiğimiz bireysel veya kurumsal müşterilerimizin her türlü danışmanlık işlemlerini yerine getirmekten mutluluk duymaktayız.

Baltalı Hukuk Bürosu olarak neler yapıyoruz?

Bireysel veya kurumsal müşterilerimizin çalışma ve oturma izinleri ile ilgili tüm işlemlerini büyük bir titizlikle yerine getiriyoruz. Kurumsal müşterilerimizin talepleri doğrultusunda aralarında anlaşmazlık çıkan elemanlarının oturma ve çalışma izinlerini iptal edebiliyoruz.

Müşterilerimizin yıl içerisindeki adres değişikliklerinin Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bildirilmesi ve gerekli güncelleme işlemlerinin yapılması işlemlerini yürütüyoruz.

Evlilik, öğrencilik veya kısa dönem ikametlerde ikamet izinlerinin alınması veya uzatılması noktasında da gerekli işlemlerin takibini biz yapıyoruz.

Müşterilerimize ait evrakları hazırladıktan sonra e-posta yolu ile ya da kargo ile bulundukları ildeki adreslerine gönderiyoruz.

Yaptığımız işlemler saymakla bitmez ama işin özü, Baltalı Hukuk Bürosu olarak; bugüne kadar bizimle çalışan müşterilerimiz en iyi referansımızdır. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim olmazsa olmaz prensibimizdir.

Müşterilerimizin vize işlemlerinden tutun oturma izinlerine kadar; bankacılık işlemlerinden tutun ta hukuki işlemlerine kadar bütün danışmanlık işlemlerinde hep yanlarında olduk. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğiz.

Bu azim ve kararlılığımızın parasal olarak ölçülemeyeceğini, müşterilerimize verdiğimiz değerle ancak anlaşılabileceğine olan inancımız tamdır.

Sizlere güvenilir garantili hizmet vermeyi hedefliyoruz. Tüm elemanlarınızın çalışma ve oturma izinlerini alıyoruz. Aranızda anlaşmazlık çıkarsa elemanının çalışma izni, oturma izni iptal işlemini biz yapıyoruz. 1 yıl içinde adres değişikliğiniz olursa çalışma bakanlığından adres güncellemeyi biz yapıyoruz. Çalışma izni ve oturma izni işlemlerinde Türkiye geneli profesyonelle hizmet vermekteyiz. Tüm evraklarınızı hazırlayıp e.posta yolu ile ya da kargo ile bulunduğunuz ildeki adresinize gönderiyoruz. İşlemlerinizi garantili bir şekilde sonuçlandırıyoruz.

Yabancı çalışma izni ve oturma izni bizim işimiz. Bu konularla ilgili hukuki destek de vermekteyiz müşteri memnuniyetimiz her zaman ön plandadır. Tüm işlemlerinizi titizlikle takip ediyoruz.

Saygılarımızla.

Baltalı Hukuk Bürosu Olarak Misyonumuz ;

Paylaşımcı, katılımcı, şeffaf, çözüm odaklı ve yenilikçi hizmet anlayışını müşterilerimize sunabilmek.

Kaynaklarımızı daha verimli bir şekilde kullanarak, mümkün olabilecek en fazla sayıda bireysel veya kurumsal müşteriye beklentilerine uygun kaliteli bir şekilde hizmet vererek memnuniyetlerini sağlamak.

Baltalı Hukuk Bürosu Olarak Vizyonumuz ;

Sürekli yenilenen hizmet kalitesi ile kalıcı bir şekilde sektörün bir numarası olmak.

Müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olabilmesi için kalite standartlarımızı sürekli revize ederek başarılarımıza yeni başarılar daha katmak.

project

Rakamlarla Firmamız

15 yılı geçen deneyimlerimizle rakamlar.

0

Oturma İzni

0

Kurumsal Müşteri

0

Bireysel Müşteri

0

Yıllık Deneyim

Uzman Avukat Ekİbİmİz

Uzun yıllar çalışma ve oturma izinleri alanında hizmet vermiş, bilgi ve deneyim sahibi uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Erdal Baltalı - Avukat

30 yıldır hukuki danışmanlık, dava takibi, oturma ve çalışma izinleri ve diğer konularda hizmet vermektedir.

Candemİr Baltalı - Avukat

10 yıldır hukuki danışmanlık, dava takibi, oturma ve çalışma izinleri ve diğer konularda hizmet vermektedir.

Gülİz Baltalı - Avukat

7 yıldır hukuki danışmanlık, dava takibi, oturma ve çalışma izinleri ve diğer konularda hizmet vermektedir.

İpek Tuncak - Avukat

8 yıldır hukuki danışmanlık, dava takibi, oturma ve çalışma izinleri ve diğer konularda hizmet vermektedir.